irekiEkoguneaKutxabank

Ekoliderrak sarea

Sarearen Foroa
  • Aitzol Martikorena

    Aitzol Martikorena

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2011
    Herria:Igeldo
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Enpresen Administrazioa eta Zuzendaritza
  • Itsaso Beitia

    Itsaso Beitia

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2012
    Herria:Arrasate
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Maitane Zubillaga

    Maitane Zubillaga

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Ioritz Berra

    Ioritz Berra

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Nekazal ingeniaria
  • Ainhoa Aldalur

    Ainhoa Aldalur

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Azkoitia
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Nazioarteko ikasketak
  • Garazi Eskurtza

    Garazi Eskurtza

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2012
    Herria:Berriatua
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak eta Ingurumen zientziak
  • Ander Elizburu

    Ander Elizburu

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2010
    Herria:Soraluze
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Elektronikan ingenieritza teknikoa
  • Aintzane Gamiz

    Aintzane Gamiz

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Gizarte hezitzailea
  • Aloña Zubizarreta

    Aloña Zubizarreta

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2010
    Herria:Irun
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Natura paisaia baliabideak kudeaketa eta antolaketa
  • Borja Murillo

    Borja Murillo

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2010
    Herria:Tolosa
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Natura paisaia baliabideak kudeaketa eta antolaketa
  • Amaia Otazo

    Amaia Otazo

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Beñat Garikano

    Beñat Garikano

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Ane Egino

    Ane Egino

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2010
    Herria:Bergara
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Aritz de Etxaniz

    Aritz de Etxaniz

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Algorta
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:SHEE eta fisioterapia
  • Eider Otaegi

    Eider Otaegi

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Giza zientziak eta enpresa
  • Harri Zuazo

    Harri Zuazo

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak
  • Iban Alzualde

    Iban Alzualde

    Jaiotze data:
    1980
    Promozioa:2010
    Herria:Errenteria
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Nekazal ingeniaria
  • Iñigo Gonzalez

    Iñigo Gonzalez

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2010
    Herria:Hernani
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Itzulpengintza eta interpretaritza
  • Iraitz Oiartzabal

    Iraitz Oiartzabal

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2010
    Herria:Pasai Antxo
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Zuzendaritzako sekretaritza
  • Jon Martin

    Jon Martin

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2010
    Herria:Oiartzun
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Publizitatea eta harreman publikoak
  • Joseba Bergaretxe

    Joseba Bergaretxe

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2010
    Herria:Berastegi
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Politika eta Administrazio Zientzietan lizentziatura
  • Julen Agiriano

    Julen Agiriano

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2010
    Herria:Eskoriatza
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Natura paisaia baliabideak kudeaketa eta antolaketa
  • Koldo Fuentes

    Koldo Fuentes

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2010
    Herria:Abanto-Zierbena
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Leire Piñeiro

    Leire Piñeiro

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2010
    Herria:Irun
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Leo Argote

    Leo Argote

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Nekazal ingeniaria
  • Maider Barrutia

    Maider Barrutia

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2010
    Herria:Irun
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Maria Mungia

    Maria Mungia

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Herri lanetako ingenieritza
  • Marta Higuera

    Marta Higuera

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Nekazal ingeniaria
  • Mikel Aseguinolaza

    Mikel Aseguinolaza

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2010
    Herria:Ibarra
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Mikel Etxabe

    Mikel Etxabe

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2010
    Herria:Elgoibar
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak
  • Nayara Tanit

    Nayara Tanit

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Abeltzantza
  • Nerea Fernandez

    Nerea Fernandez

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2010
    Herria:Irun
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Oier Iurramendi

    Oier Iurramendi

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2010
    Herria:Hernani
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Natura paisaia baliabideak kudeaketa eta antolaketa
  • Pablo Sal

    Pablo Sal

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2010
    Herria:Bilbo
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Sergio Hernandez

    Sergio Hernandez

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2010
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:1. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Aines Arizmendi

    Aines Arizmendi

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Donibane Lohizune
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Nazioarteko merkataritza
  • Amaia Alberdi

    Amaia Alberdi

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Ane Miren Ramon

    Ane Miren Ramon

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak
  • Aratz Garmendia

    Aratz Garmendia

    Jaiotze data:
    0000
    Promozioa:2011
    Herria:Anoeta
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Historia eta hezkuntza
  • Endika Gandarias

    Endika Gandarias

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2011
    Herria:Durango
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Eneko Eizagirre

    Eneko Eizagirre

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Gaizka Bernardo

    Gaizka Bernardo

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011
    Herria:Urnieta
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Garazi Fernandino

    Garazi Fernandino

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011
    Herria:Lasarte Oria
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Ilia Zamarreño

    Ilia Zamarreño

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2011
    Herria:Errenteria
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Filosofia
  • Imanol Goenaga

    Imanol Goenaga

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2011
    Herria:Andoain
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Iñigo Ruiz

    Iñigo Ruiz

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Oñati
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Jon Jimenez

    Jon Jimenez

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011
    Herria:Lasarte Oria
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Enpresen administrazio eta zuzendaritza
  • Jon Martin

    Jon Martin

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2011
    Herria:Zumaia
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Akuakultura
  • Jone Ugarte

    Jone Ugarte

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Oñati
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak
  • Lander Iztueta

    Lander Iztueta

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011
    Herria:Andoain
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Lara Apellaniz

    Lara Apellaniz

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Leire Lopez de Muniain

    Leire Lopez de Muniain

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Aundikana
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Gizarte langintza
  • Maitane Alvarez

    Maitane Alvarez

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2011
    Herria:Ordizia
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Publizitatea eta harreman publikoak
  • Maite Alonso

    Maite Alonso

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Bermeo
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Maite Etxebarria

    Maite Etxebarria

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011
    Herria:Zeanuri
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Mikel Lizartza

    Mikel Lizartza

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Baso ingenieritza
  • Naiara Elorriaga

    Naiara Elorriaga

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011
    Herria:Barrika
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Oihana Agirre

    Oihana Agirre

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2011
    Herria:Oñati
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Oihana Larrea

    Oihana Larrea

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011
    Herria:Eibar
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Sheila Padrones

    Sheila Padrones

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Antropologia
  • Unai Telleria

    Unai Telleria

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011
    Herria:Oñati
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Informatika eta Enpresa zientziak
  • Ane Alastruey

    Ane Alastruey

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:2. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Ainhoa Iribar

    Ainhoa Iribar

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak
  • Ander Oses

    Ander Oses

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Aritz Odriozola

    Aritz Odriozola

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Dafne Mazo

    Dafne Mazo

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Algorta
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Iban Arregi

    Iban Arregi

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Enpresa zientziak eta Ingurumen zientziak
  • Ioar Oteiza

    Ioar Oteiza

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Lesaka
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ekonomia
  • Jaione Martin

    Jaione Martin

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Lasarte Oria
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Jokin Rokandio

    Jokin Rokandio

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Eibar
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Jon Sanchez

    Jon Sanchez

    Jaiotze data:
    1981
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Urnieta
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ikusentzunezko komunikazioa
  • Lorea Victoriano

    Lorea Victoriano

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Eibar
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Maddi Labayen

    Maddi Labayen

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Hernialde
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Maialen Garcia

    Maialen Garcia

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Biokimika
  • Mikel Arruabarrena

    Mikel Arruabarrena

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Beasain
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Eraikuntza ingeniaria
  • Mikel Uranga

    Mikel Uranga

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Legazpi
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Eguzki energia eta Eraginkortasun energetikoa
  • Nerea Zenigaonaindia

    Nerea Zenigaonaindia

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Arrasate
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Nuria Martin

    Nuria Martin

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Ordizia
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Onditz Odriozola

    Onditz Odriozola

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:
  • Paulo Manterola

    Paulo Manterola

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Irun
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Historia eta itzulpengintza
  • Pedro Besné

    Pedro Besné

    Jaiotze data:
    1983
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Geografia eta Turismoa
  • Uxue Aranburu

    Uxue Aranburu

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Merkatuaren ikerketa eta teknikak
  • Zuhaitz Akizu

    Zuhaitz Akizu

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Ezkio-Itsaso
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Historia
  • Imanol Aizpurua

    Imanol Aizpurua

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2011-2012
    Herria:Lasarte Oria
    Edizioa:3. edizioa
    Ikasketak:Eguzki energia eta Eraginkortasun energetikoa
  • Jugatx Agirre

    Jugatx Agirre

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Usurbil
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Gizarte langilea eta zeinu hizkuntzako interpretazio teknikaria
  • Ion Aramendi

    Ion Aramendi

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:
  • Eñaut Auzmendi

    Eñaut Auzmendi

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Alaitz Azpiazu

    Alaitz Azpiazu

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Gernika - Lumo
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Maite Blanco

    Maite Blanco

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Arrasate
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Cristina Bravo

    Cristina Bravo

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Irun
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Enpresen Administrazioa eta Zuzendaritza
  • Ibon Doval

    Ibon Doval

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Vitoria - Gasteiz
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Janire Etxebarria

    Janire Etxebarria

    Jaiotze data:
    1982
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Mungia
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Heritzaintza
  • Eneka Etxeberria

    Eneka Etxeberria

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Abanto-Zierbena
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Nekazaritza eta Abeltzaintzako enpresen kudeaketa eta antolamendua
  • Aitziber Galdos

    Aitziber Galdos

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Arrasate
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Mikel Iraola

    Mikel Iraola

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Historia eta Gizarte eta Kultur Antropologia
  • Danel Lzartza

    Danel Lzartza

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Sara López

    Sara López

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Leire Milikua

    Leire Milikua

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Abadiño
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Miriam Saldias

    Miriam Saldias

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:
    Herria:Berrobi
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Igone Saldias

    Igone Saldias

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:
    Herria:Berrobi
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Zuzendaritza
  • Iraitz Solabarrieta

    Iraitz Solabarrieta

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:
    Herria:Elgoibar
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ekonomia eta Ingurumen zuzendaritza
  • Miren Artetxe

    Miren Artetxe

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Hendaia
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Euskal Filologia
  • Irati Galatas

    Irati Galatas

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Arkitektura
  • Imanol Oquiñena

    Imanol Oquiñena

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Vitoria - Gasteiz
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Garapen jasangarrian masterra
  • Xabier Ormazabal

    Xabier Ormazabal

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Hernani
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Diseinatzaile grafikoa
  • Nagore Vega

    Nagore Vega

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Oiartzun
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Kazetaritza
  • Telmo Yurramendi

    Telmo Yurramendi

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza kimikoa
  • Mikel Ruiz de Azua

    Mikel Ruiz de Azua

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2012-2013
    Herria:Aramaio
    Edizioa:4. edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Ainara Flores

    Ainara Flores

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Lesaka
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Ana De La Maza

    Ana De La Maza

    Jaiotze data:
    1991
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Plentzia
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingurumen osasuneko goi-mailako teknikaria
  • Ana Etxeberria

    Ana Etxeberria

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Getxo
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Ander Arbulu

    Ander Arbulu

    Jaiotze data:
    1994
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Urretxu
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Lidergo ekintzaile eta berrikuntza gradua
  • Andoni Garcia

    Andoni Garcia

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Durango
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Herri lanetako ingenieritza
  • Beñat Osinaga

    Beñat Osinaga

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Arrasate
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Garazi Munduate

    Garazi Munduate

    Jaiotze data:
    1989
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Irura
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Kimikan lizentziatua
  • Haizea Alaia Marañon

    Haizea Alaia Marañon

    Jaiotze data:
    1991
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Sopelana
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Fisioterapian lizentziatua
  • Iker Huegun

    Iker Huegun

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Iñigo Ganzarain

    Iñigo Ganzarain

    Jaiotze data:
    1991
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Gizarte langintza
  • Iñigo Unanue

    Iñigo Unanue

    Jaiotze data:
    1994
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Urretxu
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Lidergo ekintzaile eta berrikuntza gradua
  • Irati Marques

    Irati Marques

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingeniaritza Zibila
  • Izaskun Inza

    Izaskun Inza

    Jaiotze data:
    1985
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Anoeta
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Bide, ubide eta portuetako ingeniaritza
  • Joanes Rosó

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Elgoibar
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Lidergo ekintzaile eta berrikuntza gradua
  • Josune Iturbe

    Josune Iturbe

    Jaiotze data:
    1988
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Antzuola
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Herri lanetako ingenieritza
  • Leire Gorroño

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Durango
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingenieritza industriala
  • Leyre Alecha

    Leyre Alecha

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Maialen Chantre

    Maialen Chantre

    Jaiotze data:
    1991
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Bera
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Manu Araolaza

    Manu Araolaza

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Urnieta
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Biologia
  • Mikel Edeso

    Mikel Edeso

    Jaiotze data:
    1990
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ikusentzunezko komunikazioa
  • Miren Arrigain

    Miren Arrigain

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Hondarribia
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Kazetaritza
  • Miren Kerejeta

    Miren Kerejeta

    Jaiotze data:
    1991
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Beasain
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Kimikan lizentziatua
  • Naiara Arri

    Naiara Arri

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Sopelana
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Politika eta Administrazio Zientzietan lizentziatura
  • Nerea Beitia

    Jaiotze data:
    1984
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Donostia - San Sebastián
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Nekazal ingeniaria
  • Olatz Barandika

    Olatz Barandika

    Jaiotze data:
    1987
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Basauri
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Ingurugiro Zientzietan lizentziatuta
  • Olatz Goikoetxeaundia

    Olatz Goikoetxeaundia

    Jaiotze data:
    1986
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Lizartza
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Kimikan lizentziatua
  • Olatz Lizarazu

    Olatz Lizarazu

    Jaiotze data:
    1995
    Promozioa:2013-2014
    Herria:Hernani
    Edizioa:5.edizioa
    Ikasketak:Batxilergoa